Restore Concept, 2005 yılında İnegöl de kurulmuştur.8 yıl gibi kısa bir süre içerisinde, sektörde ilgiyle izlenen özgün tasarımları sayesinde,Türkiye de önde gelen modern ahşap mobilya üreticilerinden biri olmuştur.Ahşap ürünlerin yanında panel(modüler)mobilya üretiminde de,hızlı bir çıkış yakalamıştır.Ülkemizde ve yurt dışında takdir edilen bu başarısını,daimi kalite anlayışı modern çizgilerde özgün tasarım kabiliyeti,el işçiliği ve teknoloji’nin mükemmel koordinasyonu mantıklı fiyat politikası,satış sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde sürdürmektedir.

Restore Concept modern ahşap ve modüler mobilya ürünlerinle aynı çizgide oluşturduğu avangart ve salon koltuk takımları ile bütünleştirerek,kullanıcılarının yaşam alanlarını aynı estetikte dizayn etme imkanı sunmuştur.

Restore Concept bugün 8500m2 kapalı alana sahip üretimi,son teknoloji makine parkuru ve yenilikçi üretim anlayışına sahip 100 e yakın genç,dinamik aynı bilinci paylaşan çalışan ailesiyle orta doğunun ve balkanların mobilya merkezi olan İnegöl de dünya markası olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir. İhracatta 35 ülkenin tercihiyiz…ŞİMDİLİK. saygılarımla. RESTORE CONCEPT

YUKARI